KONST / Litografier / Grafiska blad 11546510
*
nr 1154 6510
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiska blad, 2 st, Upplaga om 90 exemplar, bladets mått: 45x45
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 januari 2018
kl 20:50:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/1 00:16:32
1
100 kr
7/1 20:20:07
2
200 kr
8/1 17:38:16
3
200 kr
8/1 17:38:16
2
200 kr (Budbetjänt)
8/1 17:39:11
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3277 Grafiska blad
4 st, eftertryck. Signerade Dubois, Erotiska motiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:45
*
Karin Dahlin
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Läs om budbetjänten
nr 1154 6510
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiska blad, 2 st, Upplaga om 90 exemplar, bladets mått: 45x45
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 januari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/1 00:16:32 | 1 | 100 kr |
7/1 20:20:07 | 2 | 200 kr |
8/1 17:38:16 | 3 | 200 kr |
8/1 17:38:16 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
8/1 17:39:11 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3277 Grafiska blad
4 st, eftertryck. Signerade Dubois, Erotiska motiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:45